Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku metali.
Dzięki sprawnej i elastycznej polityce firmy, a także skutecznym działaniom oraz profesjonalnemu podejściu do klienta, zaufały nam małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa z tak wymagającej branży jak Automotive.

Oferujemy specjalistyczne usługi obróbki mechanicznej metali: Obróbka wibrościerna, trowalizacja, polerowanie, bębnowanie, gratowanie, obróbka wibracyjna, obróbka powierzchniowa, mycie, kontrola, segregacja według wytycznych klienta, pakowanie, transport.
Zapraszamy do współpracy.

OBRÓBKA WIBROŚCIERNA (TROWALIZACJA)
rodzaj obróbki powierzchniowej przedmiotów i elementów metalowych; w wibratorze kołowym umieszczone są detale wraz z odpowiednim medium (ścierniwem), system napędu wibracyjnego wprowadza w ruch ścierniwo oraz detale co skutkuje ich wzajemnymi oddziaływaniami prowadzącymi do wygładzenia, odkamieniania, zmatowienia, usunięcia rdzy obrabianych przedmiotów.

OBRÓBKA ROTOŚCIERNA (BĘBNOWANIE)
rodzaj obróbki ściernej, oddziaływania pomiędzy medium, a powierzchnią obrabianą wywołane są przez ruch obrotowy bębna, prowadzą do uzyskania elementów o gładkiej powierzchni i wysokiej czystości.

OBRÓBKA STRUMIENIOWO-ŚCIERNA
rodzaj obróbki powierzchniowej; podczas, której ścierniwo nanoszone jest przy wykorzystaniu sprzężonego powietrza na powierzchnię poddaną czyszczeniu, rodzaj użytego ścierniwa i szybkość podawania wpływa na efekt końcowy procesu

GRATOWANIE (ZATĘPIANIE KRAWĘDZI)
proces polegający na usunięciu ostrych, niepożądanych krawędzi na powierzchni, powstałych przy obróbce metalu

POLEROWANIE
poprawia wygląd wyrobów metalowych oraz zwiększa ich jakość, prowadzi do uzyskania efektu lustra.

MYCIE ULTRADŹWIĘKAMI
nieinwazyjna metoda usuwania zanieczyszczeń, pozwala na uzyskanie detali o wysokiej czystości. Przetwornik ultradźwiękowy pod wpływem prądu o wysokiej częstotliwości wytwarza drgania, które sprawiają powstawanie i zanik mikropęcherzy próżniowych powodujących wzmożone odrywanie drobinek zanieczyszczeń w całej objętości płynu.

Start typing and press Enter to search